Neler Yaparız?

Web Sitesi


Kişisel kullanıma yönelik blog siteleri,

İşletmeler ve Kurumsal firmalara yönelik web siteleri,

Kolay kullanıma sahip, modern ve responsive tasarım,

Tüm cihazlarda sorunusuz çalışan web sayfa tasarımları hazırlamaktayız.

 

Blog & İçerik Oluşturma


Kurumsal Bloglar şirketlere bir çok konuda avantaj sağlamaktadır. Bloglar hizmet ve ürünlerinizi hedef kitlenize aracı olmadan ulaştırabileceğiniz online ortamlardır. Sizin için oluşturacağımız bloglar sayesinde mevcut ürün yada hizmetinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yoğun iş temposunda güncelleme yapmaktan çekindiğiniz web sitesi müşteri ve takipçi kaybına neden olacaktır. Bunu engellemek bizimle çok kolay. Bırakın sizin yerinize sayfalarınız için içerikler oluşturalım, web sitenizi güncel tutalım müşteri ve takipçi sayınız artsın.

Sosyal Medya Yönetimi


Günümüzde markanızın sosyal medyada bulunması en az bir web sitenizin olması kadar önemli. Kullanıcılar sosyal medyada yer alan markalarla iletişime geçiyor ve o markayı tercih ediyorlar. Şikayet ve önerilerini bu platformlardan iletiyor aldığı ürün ve hizmeti burada değerlendiriyorlar. Markanız ile müşterilerinizi aynı ortak platformda buluşturan en önemli alan olan sosyal medya sayesinde web sitenizdekinden çok daha aktif olabiliyor, yenilik ve kampanyalarınızı istediğiniz kitleye doğrudan ulaştırabiliyor ve anlık geri dönüş sağlıyabiliyorsunuz. Sizin adınıza sosyal medya hesaplarını oluşturuyoruz. Önemli gün veya özel günlerde reklam, kampanya gibi görsel medyaları oluşturarak yayınlıyoruz.

 

Google Adwords


Google Adwords hedef kitlenizi web sitenize çekmenize yardımcı çevrimiçi reklam platformudur. Çalışma mantığı; sektörünüze özel anahtar kelimeler belirler ve bu kelimelere "Tıklama Başı Maliyet" diye adlandırılan bir maliyet belirler, sıralamanızı kendiniz seçersiniz. Reklamlarınız gösterildiği zaman değil, reklamınıza tıklanıp sitenize ziyaret gerçekleştiği takdirde ödeme yaparsınız.Reklamlarınızın sizin belirlediğiniz zamanda, sizin istediğiniz lokasyon da ve sadece müşterilerinize odaklı olması Google Adwords ile mümkündür. Maliyeti kendiniz belirler ve geri dönüşlere göre ödeme yaparsınız.

Katalog & Broşür Tasarımı


Pazarlamada ve tanıtımda ürününüzü ve hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıttığını düşünüdüğünüz, merak uyandıracak tasarımlara ve güncel baskı teknolojisine sahip, sayfa sayısı ve ebatına göre ayıştırılabilen basılı envanterlere katalog veya broşür denir. İkisinde de en çok yapılan hata tek başına yeterli olmasını sağlamaya çalışmaktır. Size özel tasarladığımız katalog ve broşürlerle ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında bir adım daha önde olacaksınız. Ayrıca isterseniz online katalog hazırlayarak hem basım ve dağıtım maliyetlerinin önüne geçerek hem de daha fazla kitlelere ulaşarak ürün ve hizmet tanıtımında farkı yaşayın.

 

360° Sanal Tur


Gözle görülebilir her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar ve internet ortamında interaktif olarak yukarı / aşağı ve sağa / sola olmak üzere 360°'lik bir açı ile izlenmesini sağlayan bir uygulamadır. Sizde mekanınızı, ofisinizi veya istediğiniz bir alanı 360° sanal turunu oluşturarak online ortamda kullanıcılarınızın görmesini sağalayabilirisiniz.

Kurumsal E-posta Hizmeti


Sınırsız e-posta hesabı kapasitesi

Spam ve virüslere karşı güvenilir koruma sistemi

Web arayüzü (dilediğiniz bilgisayardan) ve POP3/IMAP protokolleri üzerinden e-posta istemcileri aracılığıyla e-postalara erişim

Mobil cihazlardan e-postalara erişim

İş günlerini, buluşma programını ve görev listesini tutmak için takvim

Web arayüzü için kullanışlı araçlar ("ofis" belgelerini görüntüleme, sıkıştırılmış tek dosya ile tüm dosyaları indirebilme, görüşmeleri kolayca düzenlemek için filtre ve etiketler ile daha birçok işlev).

Limitsiz e-posta kutusu

Ek içeren veya içermeyen, istediğiniz kadar e-posta alın, gönderin – posta kutunuz her zaman ihtiyaç duyduğunuz kapasitede olacak.

E-posta tasarımı

Talya Web Mail'de her zevke uygun bir tema var. E-postanız tarzınızı yansıtsın!

Büyük dosya gönderim imkanı

Tek e-posta mesajına istediğiniz kadar dosya ekleyin. Her dosya için maksimum boyut: 2 GB.

Dokümanları inceleyin

.doc, .xls, .psd ve diğer formatlardaki dokümanları bilgisayarınıza indirmeden doğrudan e-postanızda okuyun.